Sposób na bezpieczny najem

Bezpieczny wynajem mieszkania to żmudny proces, z którym nie każdy chce lub jest sam sobie w stanie poradzić. Trudno jest zabezpieczyć comiesięczne rozliczenia, a nieuczciwych najemców nie brakuje. Nie każdy posiada też czas, by znaleźć godnego zaufania najemcę oraz zająć się formalnościami. Tymczasem posiadanie mieszkania na wynajem to dziś jak wygrana losu na loterii i możliwość uzyskania dochodu pasywnego!

Trudne dobrego początki

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Trzeba wielu lat czasem rodzącego się w bólach doświadczenia, by wynajem mieszkania stał się spokojnym i naturalnym elementem codzienności. Trzeba na to jednak poświęcić wiele czasu. Wiąże się to ze sprostaniem wymaganych przez polskie prawo formalności, zabezpieczeniem własnych interesów oraz ze znalezieniem odpowiedzialnego i szanującego przestrzeń najemcy. Skąd wziąć umowę i czy taka jest potrzebna? Czy należność ma wpływać na konto, czy pobierać ją gotówką? Gdzie umieścić ogłoszenie i jak zweryfikować chętnych? Pytania się mnożą, a bez odpowiedzi na nie nieruchomość stoi pusta, zamiast zarabiać…

Bezpiecznie, sprawnie i szybko dzięki Zielonemu Żółwikowi

Zielony Żółwik to zespół specjalistów, którzy z wielkim zapałem zajmą się wynajmem każdej powierzonej im nieruchomości. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie wynajmu lokali mieszkalnych w Trójmieście oraz w okolicach aglomeracji. To solidne zastępstwo w sprawach formalnych i rozliczeniach, poszukiwaniu odpowiednich lokatorów, zabezpieczeniu i – w przypadku zniszczeń - renowacji majątku i wielu innych związanych z wynajmem. Aby poznać propozycję comiesięcznego dochodu pasywnego dostosowaną do lokalu, wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy.

Bezpieczeństwo i korzyści finansowe

Zielonemu Żółwikowi zaufało przez lata wielu Klientów z powiatu wejherowskiego oraz z Trójmiasta. Wynajem mieszkań w Gdańsku, Gdyni i Sopocie to codzienność wykwalifikowanych pracowników zarządzających wynajmem mieszkań, którzy wykonują te zajęcia z wielką przyjemnością i pełnym zaangażowaniem.

Na korzystaniu z oferty http://zielonyzolwik.pl/ Zielonego Żółwika korzystają także najemcy. Dzięki wsparciu firmy mogą znaleźć odpowiednie do swoich możliwości finansowych i potrzeb lokalizacyjnych mieszkania na wynajem w Trójmieście. Obustronne bezpieczeństwo wynikające z klarownej umowy i korzyści finansowe, które osiągają zarówno wynajmujący i najemcy to najwyższe priorytety i dewiza Zielonego Żółwika.