Oddaj nam mieszkanie w zarządzanie

Sposób na bezpieczny najem

Najem mieszkania to skomplikowany proces, z którym nie każdy przeciętny zjadacz chleba, jest sam sobie w stanie poradzić. W obawie przed nieuczciwymi najemcami, nie wiemy jak zabezpieczyć comiesięczne rozliczenia. Ale przede wszystkim, nie każdy posiada odpowiednio dużo czasu, by znaleźć godnego zaufania najemcę.

Najem mieszkania – trudne dobrego początki

Rynek wynajmu nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Trzeba wiedzieć co i jak zrobić, by najem mieszkania nie stał się przykrym doświadczeniem. Świat biegnie naprzód, a my, często z powodu braku wystarczająco dużej ilości wolnego czasu, nie jesteśmy w stanie osobiście zająć się wynajmem mieszkania. Ponadto formalności związane z wynajmem przerastają nas i zaczynają przerażać. Skąd wziąć umowę i czy taka jest potrzebna? Czy należność ma wpływać na konto czy pobierać ją gotówką? Pytania się mnożą. W efekcie nieruchomość stoi pusta, zamiast zarabiać na siebie! A można inaczej…

Rental Space – działamy sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie!

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z wielkim zapałem zajmą się wynajmem Państwa nieruchomości. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie wynajmu lokali mieszkalnych w Trójmieście oraz w okolicach tej aglomeracji. Jeśli nie mają Państwo czasu i ochoty za żmudne zajmowanie się sprawami formalnymi i rozliczeniami wynajmu, zachęcamy do powierzenia nam swoich mieszkań. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo – sprawdzimy potencjalnych najemców i wybierzemy najbardziej wiarygodne osoby, dopilnujemy terminowych wpłat należności, przyjedziemy,  gdy pojawi się awaria i zadbamy o renowację powstałych w lokalu zniszczeń. Jesteśmy specjalistami od zarządzania nieruchomościami o bogatym doświadczeniu w tym zakresie. Zachęcamy do kontaktu z nami. 

Zaufanie i bezpieczeństwo – to nasza dewiza

Zaufało nam już wielu Klientów z Powiatu Wejherowskiego oraz z Trójmiasta. Wynajem mieszkań w Gdańsku, Gdyni i Sopocie to dla nas codzienność – pomagamy w znalezieniu potencjalnych, a następnie faktycznych najemców. Także wynajem mieszkań w Wejherowie jest zajęciem, które wykonujemy z wielką przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. 

Jesteśmy pomocni również w procesie poszukiwania mieszkań na wynajem. Zapewniamy, że znaleźć można tanie mieszkania na wynajem w Trójmieście – powierzając nam to zadanie mogą być Państwo pewni, że dopasujemy ofertę do indywidualnych możliwości finansowych Klienta. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na czas to dla nas sprawa nadrzędna. Można zaufać specjalistom firmy Rental Space, którzy w zakresie bezpiecznego najmu nieruchomości są do Państwa dyspozycji!