Wynajmij nieruchomość na jasnych warunkach i przejdź na dochód pasywny!

DLACZEGO WYNAJEM PRZEZ ZIELONEGO ŻÓŁWIKA SIĘ OPŁACA?

Lokal przeznaczony na wynajem może być żyłą złota albo… dziurą w budżecie. Mądre zarządzanie wynajmem nieruchomości jest czasochłonne i wymaga wysiłku. Zielony Żółwik poprzez swoją doświadczoną kadrę i długoletnią obecność na pomorskim rynku, bierze na siebie większość obowiązków związanych z: obsługą wynajmu, formalnościami, poszukiwaniem najemcy i weryfikacją jego możliwości finansowych, kontaktem z nim oraz windykowaniem należności. Dzięki temu mieszkanie staje się dochodem pasywnym i co miesiąc przynosi zysk właścicielowi!

imie i nazwisko

WYBIERZ FORMĘ WYNAJMU, KTÓRA ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM!

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy to możliwość maksymalizacji zysków, szczególnie w okresie letnim. Oferta najmu skierowana jest do turystów, którzy pozostają w mieszkaniu od kilkudziesięciu godzin do kilku dni.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy daje pewność stałego dochodu pasywnego w długim okresie. Oferta najmu skierowana jest do studentów, pracujących par, rodzin z dziećmi i bez nich, a także pracowników sezonowych czy korporacyjnych niższego i wyższego szczebla.

Wynajem hybrydowy

Wynajem hybrydowy to możliwość wynajmu krótkoterminowego w sezonie i długoterminowego przez pozostałą część roku. Latem mieszkanie najmują przyjezdni, a od jesieni stali najemcy. To świetny wybór dla najciekawszych lokalizacji w Trójmieście.

DWA WARIANTY WSPÓŁPRACY

Zielony Żółwik umożliwia dwa warianty współpracy z właścicielem nieruchomości. W pierwszym Zielony Żółwik może zająć się zarządzaniem wynajmem nieruchomości w imieniu właściciela – w tym wypadku czynsz trafia na Twoje konto, gdy opłaty pokryje zweryfikowany najemca.

W drugim wariancie zarządzania z gwarancją czynszu to Zielony Żółwik staje się najemcą i bierze na siebie całe ryzyko związane z podnajmowaniem i ewentualnymi kosztami użytkowania lokalu czy naprawami, a Ty otrzymujesz co miesiąc na konto umówioną kwotę w terminie. Skontaktuj się z firmą i zapytaj przedstawicieli Zielonego Żółwika, który wariant współpracy i forma wynajmu będą najbardziej zyskowne w przypadku Twojej nieruchomości!

Zarządzanie Najmem Zarządzanie Najmem
z gwarancją czynszu
NAJEMCA Najemcą jest osoba fizyczna znaleziona oraz wyselekcjonowana przez Zielonego Żółwika Najemcą jest Zielony Żółwik
CZAS TRWANIA UMOWY Umowa podpisywana na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia Umowa podpisywana na 4-10 lat
podstrony Dbanie o najmniejsza ilość pustostanów Brak pustostanów
PŁATNOŚCI ZA WYNAJEM Kontrolowanie terminowych platności Gwarantowana umową terminowa płatność co miesiąc
media Opłacanie mediów przez właściciela Przepisanie liczników mediów na Zielonego Żółwika
STAN TECHNICZNY Kontrolowanie stanu technicznego mieszkania Gwarantowany umową zwrot mieszkania w stanie niepogorszonym

WAŻNE: Zarządzanie najmem z gwarancją czynszu dostępny tylko dla wybranych mieszkań

USŁUGI GWARANTOWANE

Niezależnie od wariantu zarządzania nieruchomością, na który się zdecydujesz, Zielony Żółwik gwarantuje wykonanie poniższych usług:

 • zbadanie potencjału nieruchomości,
 • przygotowanie oferty remontu, uwzględniając niskie koszty dla maksymalnego podniesienia rentowności,
 • wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości,
 • home staging – atrakcyjna aranżacja mieszkania,
 • przygotowanie rzutu nieruchomości,
 • przygotowanie spersonalizowanej umowy najmu,
 • poszukiwanie najemcy, wraz z prezentacją lokalu,
 • weryfikacja najemcy i sprawdzenie jego wiarygodności,
 • podpisanie umowy, formalności zdawczo-odbiorcze,
 • rozliczanie najemców wraz z bieżącą kontrolą stanu liczników oraz lekka windykacja w razie opóźnień,
 • kontrola użytkowania i stanu bieżącego nieruchomości,
 • formalności związane z zakończeniem umowy, w tym przywrócenie nieruchomości do niepogorszonego stanu.

Zarządzanie najmem Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot - dlaczego warto z nami współpracować?

W tym miejscu postaramy się odpowiedzieć Ci na jedno z najważniejszych pytań, a mianowicie, dlaczego warto z nami współpracować? Przede wszystkim dlatego, że zajmiemy się Twoją nieruchomością od A do Z, działamy kompleksowo i nie pozostawimy Cię w pojedynkę z żadnym problemem, zajmiemy się wszelkimi kwestiami technicznymi i formalnościami, zadbamy też o to, abyś wynajął nieruchomość sprawdzonej i dokładnie zweryfikowanej osobie. Obsługa najmu w Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie stanowi dla nas większego wyzwania, ponieważ nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą branżową i odpowiednimi umiejętnościami/kompetencjami. Wszystko robimy z pasją i należytym zaangażowaniem, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Obsługa najmu w Gdańsku, Gdyni i Sopocie - co powinieneś wiedzieć?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zarządzanie mieszkaniami na wynajem w Gdańsku, Gdyni i Sopocie to dość trudne i czasochłonne przedsięwzięcie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Cię trochę odciążyć. Weźmiemy na siebie wszystkie najistotniejsze obowiązki, a Ty będziesz mógł się cieszyć regularnymi zyskami i żyć bez stresu. Nasze usługi z zakresu zarządzania najmem są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, więc umów się z nami na spotkanie i przekaż nam swoje oczekiwania, a my zaczniemy działać.

,

Obsługa i zarządzanie mieszkaniami na wynajem Gdańsk - kto powinien skorzystać?

Powinieneś mieć pełną świadomość tego, że zarządzanie wynajmem mieszkań w Gdańsku, Sopocie i Gdyni to oferta skierowana do każdego właściciela nieruchomości. Z naszych usług korzystają zarówno osoby młode, jak i te znacznie bardziej doświadczone życiowo. Nie zamykamy się na żadną współpracę, a obsługa wynajmu mieszkań w Gdyni, Gdańsku i Sopocie zawsze będzie realizowana na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz się zatroszczyć o swoją nieruchomość i finansową przyszłość, a jednocześnie od dłuższego czasu poszukujesz najemcy na własną rękę i nic z tego nie wychodzi, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Zarządzanie wynajmem mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot - czy to się opłaca?

Zarządzanie najmem w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie jest jak najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Czemu tak się dzieje? Z kilku prostych względów, a mianowicie - nie musisz się niczym stresować, a my mamy silną pozycję na rynku nieruchomości i dobrze wiemy, jak sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasz zespół składa się jedynie z wybitnych i doświadczonych fachowców, a do każdego zadania podchodzimy w stu procentach elastycznie i profesjonalnie. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo i stuprocentową przejrzystość współpracy, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i zmieniamy strategię zgodnie z Twoimi wskazówkami. Jak widzisz obsługa wynajmu mieszkań w Gdańsku, Gdyni i Sopocie może się dla Ciebie okazać strzałem w dziesiątkę. Nie czekaj z tym zbyt długo, lecz czym prędzej umów się na spotkanie i daj nam działać, a my zajmiemy się resztą.

Zarządzanie najmem Gdańsk, Gdynia, Sopot - wynajmuj nieruchomość na własnych warunkach

Działamy na rynku od wielu lat, dlatego wiemy, jak uciążliwe może się okazać zarządzanie najmem w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Zacznij wynajmować nieruchomość na własnych warunkach. Zarządzanie wynajmem pochłania dużo czasu oraz uwagi, a nie każdy nimi dysponuje. W związku z tym jesteśmy w stanie zająć się tym za Ciebie, oferując Ci kompleksowe pośrednictwo wynajmu mieszkań w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Działamy skutecznie w każdych okolicznościach, a do tego wiemy na co zwracać uwagę przy formalnościach zdawczo-odbiorczych, podpisywaniu umów i szukaniu oraz weryfikowaniu najemców. Zarządzanie wynajmem nie ma przed nami absolutnie żadnych tajemnic. Otwórz się na pomoc z zewnątrz, a na pewno nie będziesz tego żałować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

REKOMENDACJE

POZNAJ HISTORIE KLIENTÓW ZIELONEGO ŻÓŁWIKA!

Zielony Żółwik istnieje na rynku nieruchomości od 2013 roku. W tym czasie wpłynął na życie setek osób! Poznaj ich historie i opinie.

Tomek z Grudziądza

Właściciel mieszkania w Gdańsku

Przyjechałem do Trójmiasta na studia - znalazłem mieszkanie, które najmuję od Zielonego Żółwika. Polecam!

Andrzej

Marek z Rumi

Właściciel mieszkania w Gdańsku

Moje mieszkanie jest wynajmowane przez Zielonego Żółwika, czynsze zawsze na czas - a ja mam więcej czasu dla siebie :)

Andrzej

Piotr z Wejherowa

Właściciel mieszkania w Gdańsku

Zielony żółwik robi dobrą robotę, z czystym sumieniem polecam współpracę!

Andrzej
arrow Poprzednia
Następna arrow

Zacznij zarabiać na swojej nieruchomości!

Zielony Żółwik to firma, która w swoim portfolio posiada setki nieruchomości. Profesjonalna kadra oraz wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i mieszkaniowej to gwarancja maksymalizującej Twoje zyski oferty. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na nieruchomości według swoich zasad, zgłoś lokal poprzez poniższy formularz i poczekaj na kontakt od wykwalifikowanego przedstawiciela.

WYŚLIJ INFORMACJE DOTYCZĄCE NIERUCHOMOŚCI
turtle
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm